Sponzorství


Kdyby poníci uměli mluvit, tak by se s vámi určitě domluvili sami. Ale to jde jen v pohádkách... Tak jsme tu my - ti, kdo se o ně starají, hrají si s nimi, krmí je a mají je rádi. Jsou to naši kamarádi.

Koníčkům nic neschází, ale vždycky je možnost jim zlepšit život a nám lidem ho trošku ulehčit. Pokud byste chtěli pomoci, tak budeme velmi rádi.

Možnosti:

a) peněžní dar - je to dobrovolný dar, limitovaný částkou od 400 Kč (částka, která odpovídá potřebám poníka na jeden měsíc)

b) zakoupení věcného daru - různé jezdecké potřeby, které se stále opotřebovávají nebo vitamíny (je dobré se předem domluvit)

 

Můžete si vybrat, na kterého poníka chcete přispívat. Po dobu jednoho roku budete mít u nás cedulku se svým jménem či jménem dítěte, jehož prostřednictvím budete přispívat. Dále pak 1x půlhodinová projíďka pro dítě. Pokud dítě nemáte, můžeme vám udělat dárkový voucher a vy jej dáte, komu chcete.

Pokud byste měli nějaké dotazy, tak se na nás obracejte prostřednictvím e-mailu: rajponiku@seznam.cz nebo přímo na telefon 736254403.

Nadace Veolia

Nadace VEOLIA - sponzor naší nové jízdárny

Rádi bychom poděkovali Nadaci Veolia, která každoročně dělá radost udělením Minigrantů hodně lidem, za její přízeň v tomto roce. Díky jejímu grantu jsme mohli udělat novou jízdárnu, která dělá velkou radost všem dětem, kteří k nám chodí za poníky. Také jsme si mohli pořídit mobilní přístřešek (stan) pro letní příměstské tábory a celoroční kroužek. 

Doufáme, že stejnou radost jako my, měli i ostatní obdržitelé Minigrantů.