Projížďky

1)

Nabízíme projížďky v blízkosti našeho areálu, na fitness stezce u Rokytky, které probíhají v sobotu. Projížďky je nutné objednat na telefonu či emailu alespoň den dopředu. Na tyto jízdy chodí vodič s poníkem a veze dítě. Rodič může jít samozřejmě také. Jezdí u nás děti už od dvou let, záleží na tom, jaký mají  vztah ke koníkům. Jízda je půlhodinová. Pokud budete chtít delší, je potřeba počítat s příplatkem(za každých deset minut navíc - 60 Kč).

Projížďky probíhají dopoledne v časech: 10.00, 10.45, 11.20 a poslední ve 12.00 hodin.

Placení!!! Platba na místě. 

Upozornění: V neděli projížďky nejsou. Jen odpoledne je možnost si nás objednat na předem domluvenou akci (narozeniny aj.)

2)

Dále pak je možné přijít na otevřené hodiny pro veřejnost. Není potřeba se na ně objednávat dopředu. Tyto hodiny probíhají v tomto roce ve středu od  10 - 12 hodin(aktuální stav je oznamován dopředu v aktualitách na hlavní stránce). Jezdíme u nás v areálu (na jízdárně) krátké 5-minutové projížďky. 'Ty jsou určeny především pro malé dětí, které nevydrží dlouho sedět na hřbetu. Děti se mohou střídat a mezitím si mohou hrát na pískovišti. 

Ceny jsou uvedeny v ceníku.