Příměstské tábory 2022

Toto léto budeme opět pořádat příměstské tábory s poníky na území Prahy 9 - Hloubětín. Tento způsob využití volného času dětí o hlavních prázdninách jsme zvolili z důvodu žádosti rodičů, kteří jsou rádi, že děti trávi celý den venku a v kontaktu se zvířátky (poníci a králičci).

Tábor je koncipován pro 5 - 15 dětí (max. 20) ve věku od 6 do cca 15 let, záleží na váze, tj. do 50 kg. Časový rozvrh je od 8.30 do 16.30 hod.

Většina dopoledních akcí probíhá v areálu U Elektry 82, dále pak také využíváme fitness louku a stezku u Rokytky. Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, a  na závěr tábora také diplomy na památku + dárek. Zhruba uprostřed týdne  (středa) je naplánován výlet podle počasí (a také podle koronavirové situace).

Stravování je zajištěno 3x denně + celodenní pitný režim ( 2 svačiny a oběd v nedaleké restauraci).

Přihlašovat se můžete přes web (stáhnutím přihlášky) a zasláním na e-mail. Nebo rovnou na e-mailu (přihlášku vyplníte na začátku tábora).

Praktické informace jsou doplněny v této sekci.

Nabídka: Od minulého roku je možné u nás přespávat v nově postavené chatičce. Kapacita je omezena cca kolem 10 dětí/noc. Děti si jen přinesou spací pytle, matrace máme. Sprchovat se chodíme večer do sprch s teplou vodou (firma Sony - naproti našemu areálu). Večeře a snídaně zajištěna. Cena za přespání je 200 Kč. Přespávat se dá i jen jednu noc.