Příměstské tábory 2024 

Toto léto budeme opět pořádat příměstské tábory s poníky na území Prahy 9 - Hloubětín. Stále nevíme, jestli se nám podaří do prázdnin přestěhovat na nový pozemek. Ale pro ty, kteří u nás ještě nikdy na táboře nebyli, je to stále na stejném území, v  blízkosti Hořejšího rybníka. Přihlášené účastníky budeme včas informovat. Program a náplň bude stejná ((přibližný program: příchod do 8.30, rozcvička formou her, rozdělení na týmy a do služeb/kydání, seno, voda, čištění poníků, svačina, jízda na ponících, úkklid, odchod na oběd, polední klid - hry, služby u poníků, svačina, jízdy, odchod domů).

 Děti budou trávit celý den venku a jsou v kontaktu se zvířátky (poníci, pejsek, králíček). V tomto roce je na výběr zatím ze čtyř termínů, ale další může být přidán (záleží na naplněnosti).

Tábor je koncipován pro 5 - 15 dětí(maximum 20) ve věku od 6 do cca 15 let, záleží na váze, tj. do 50 kg. Časový rozvrh je od 8.30 do 16.30 hod.

Většina dopoledních akcí probíhá v areálu U Elektry 82(nebo nový areál), dále pak také využíváme fitness louku a stezku u Rokytky. Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, a  na závěr tábora také na památku dárek. Zhruba uprostřed týdne  (středa) je naplánován výlet podle počasí.

Stravování je zajištěno 3x denně + celodenní pitný režim ( 2 svačiny a oběd v nedaleké restauraci).

Přihlašovat se můžete přes web (stáhnutím přihlášky) a zasláním na e-mail. Nebo rovnou e-mailem (přihlášku vyplníte na začátku tábora).

Praktické informace jsou doplněny v této sekci.

Nabídka: Od minulého roku je možné u nás přespávat v nově postavené chatičce. Kapacita je omezena cca kolem 10 dětí/noc. Děti si jen přinesou spací pytle, matrace máme. Sprchovat se chodíme večer do sprch s teplou vodou (firma Sony - naproti našemu areálu). Večeře a snídaně zajištěna. Cena za přespání je 200 Kč. Přespávat se dá i jen jednu noc.  

 

Stornovací podmínky

 

a) Zrušení tábora ze strany zákazníka, změna rezervace je možná pouze písemně na email: rajponiku@seznam.cz

b) Pro určení doby zrušení je rozhodující termín písemného oznámení o zrušení

c) Stornovací poplatky:

  • do konce května 2024                                       0 Kč
  • 42 – 28 dnů před nástupem na tábor             10% z ceny
  • 27 – 15 dní před nástupem na tábor              30% z ceny
  • 14 – 5 dní před nástupem na tábor                50% z ceny
  • Méně než 5 dní před nástupem                    100% z ceny

V případě nestandartních případů (vážná nemoc) se určitě domluvíme.